Online vysílání nedělní mše svaté 20. prosince 2020

Milí farníci,

z důvodu přetrvávajících opatření proti šíření koronaviru budeme i nadále v Přerově zajišťovat přenosy nedělních mší svatých z kostela svatého Vavřince. Přímý přenos mše svaté z kostela sv. Vavřince v neděli 20. prosince v 10 hodin bude možné sledovat prostřednictvím YouTube naší farnosti a na farním facebooku. Zajištěn je i přenos Televizí Přerov, která je dostupná prostřednictvím kabelové sítě Nej.cz.

Přenos v neděli 20. prosince bude dostupný na odkazu:

https://youtu.be/4xy119YBsFw


Prosíme rozešlete tento odkaz svým rodičům, prarodičům případně dalším zájemcům, kteří mají k dispozici připojení k internetu a zařízení umožňující spuštění videa a nejlépe jim i telefonicky dejte vědět, jak mši svatou spustit.

Ti, kteří nemají možnost spustit přenos z našeho kostela, mohou využít přímého přenosu mše svaté v Televizi Noe v 10.30 nebo přenosu rádia Proglas v 9 hodin.

Děkujeme za spolupráci.

P. Mgr. Josef Rosenberg