Online vysílání nedělní mše svaté

Milí farníci,

z důvodu nových opatření proti šíření koronaviru budeme v následujících týdnech v Přerově opět zajišťovat přenosy nedělních mší svatých z kostela svatého Vavřince. První přenos proběhne v neděli 18. října v 10 hodin a bude možné ho sledovat přes YouTube Přerovské internetové televize a Facebook, bohužel z důvodu nařízené karantény celé redakce Televize Přerov nebude tentokrát přenos dostupný v televizním vysílání přerovské kabelové televize.

Prosíme proto ty z vás, kteří máte v okolí starší farníky o pomoc se sdílením této informace a také případným vysvětlením seniorům, jak spustit přenos mše svaté přes počítač, tablet nebo telefon.

Přenos v neděli 18. října bude dostupný na odkazu:

https://youtu.be/APba1m4feHQ

Prosíme rozešlete tento odkaz svým rodičům, prarodičům případně dalším zájemcům, kteří mají k dispozici připojení k internetu a zařízení umožňující spuštění videa a nejlépe jim i telefonicky dejte vědět, jak mši svatou spustit.

Ti, kteří nemají možnost spustit přenos z našeho kostela, mohou využít přímého přenosu mše svaté v Televizi Noe v 10.30 nebo přenosu rádia Proglas v 9 hodin.

Děkujeme za spolupráci.

P. Mgr. Josef Rosenberg

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *