Charita Přerov, Charita Kojetín

Oblastní charita Přerov

Základní informace a kontaktní údaje.

Charita Kojetín

Více informací a kontakty na adrese: www.kojetin.charita.cz

Přednáška: Jižní Afrika III. část

V pondělí 17. 6. 2019 od 10:15 hod. Vás zveme na centrum SONUS, Palackého 17a, na pokračování vyprávění pana Bedřicha Šuby o Jižní Africe. Těšíme se na Vás. 

Vycházka: Prosenice - výstava svatebních šatů a fotografií

V úterý 18. 6. 2019 Vás zveme na společnou návštěvu minimuzea v Prosenicích, kde si prohlédneme výstavu svatebních šatů a fotografií. Sraz na na aut. nádraží stan. 26 v 10:20 hod. Odjezd autobusu v 10:30 hod. Předpokládaný návrat v 13:30 hod. Provází Eva Mrázová.

Hodina plná her - cvičení paměti

Ve čtvrtek 27.6. 2019 od 10:15 hod. Vás zveme na Centrum SONUS, Palackého 17a, na cvičení paměti formou her a kvízů. Těšíme se na  Vás.

Modlitby za charitu

Přerov, fara

Bosý chodníček pro děti a seniory

Milí farníci, rádi bychom na zahrádce mateřské školy vybudovali bosý smyslový chodníček pro děti z Církevní mateřské školy a seniory ze Setkávání seniorů SPOLU. Proto jsme spolu s Ivetou Frýdkovou požádali o podporu Nadaci ČSOB. Nadace nás zařadila do slosování. Abychom získali penízky na vybudování chodníčku, potřebujeme co nejvíce hlasů, které nás podpoří.

Zprávy z charity

Milí farníci,

přinášíme Vám informace z Charity Přerov. Ano, od 1. 1. 2019 již nejsme Oblastní, náš oficiální název se na přání otce arcibiskupa, našeho zřizovatele, zkrátil na Charita Přerov.

Rádi bychom poděkovali všem, kteří se zapojili do Tříkrálové sbírky, ať už jako koledníci nebo dárci. Celkem se vybralo 934 648 korun, což je opět více než v loňském roce. Prostředky budou využity na přímou pomoc lidem v nouzi a další charitní záměry.

Tříkrálová sbírka

Ráda bych Vám poděkovala za Vaši spolupráci při organizování Tříkrálové sbírky 2019. V letošním roce koledovalo v Přerově a okolních obcích celkem 164 skupinek a výtěžek činí 943 684,- . V Přerově a jeho místních částech to bylo 169 801,- Kč. Celá částka byla odeslána na sbírkový účet Charity Česká republika a po jejím přerozdělení se do Přerova vrátí 65% této částky. Výtěžek použije Charita Přerov na nákup pomůcek pro Domácí hospicovou péči, podporu služeb Charity Přerov a na přímou pomoc rodinám v nouzi.

Zprávy z Charity

Národní potravinová sbírka

 

Stránky

Prihlásit se k odběru Charita Přerov, Charita Kojetín