Charita Přerov, Charita Kojetín

Oblastní charita Přerov

Základní informace a kontaktní údaje.

Charita Kojetín

Více informací a kontakty na adrese: www.kojetin.charita.cz

Cvičení se smovey kruhy

Cvičení pro seniory se smovey kruhy pod vedením Mgr. Kateřiny Neugebauerové bude probíhat i během letních prázdnin, a to vždy ve čtvrtek od 9 do 10 hod. v tyto termíny: 12.7.; 19. 7.; 2. 8.; 16. 8.  a 23. 8. 2018. Za hezkého počasí cvičíme v parku Michalov (naproti občerstvení U králíčka - vstup do parku od loděnice), za nepříznivého počasí budeme cvičit na Centru SONUS. Kapacita je 15 osob, takže je potřeba se přihlásit u M. Krejčířové, tel.: 777 729 521. Těšíme se na Vás.

Milí farníci,

Modlitby za Charitu

Fara v Přerově

Milí farníci,

i v letošním roce jsme si společně odříkali nepotřebný luxus, čímž jsme chtěli růst ve svém postním úsilí a zároveň přispět konkrétní částkou na pomoc potřebným kolem nás. S Vaší pomocí se podařilo vybrat 63 525 Kč. Ty budou použity ve spolupráci s kněžími našeho děkanátu mezi potřebné, kteří žijí kolem nás.

Modlitby za Charitu

Fara v Přerově

Základní kurz Bazální stimulace

Pracovníci Charitní pečovatelské služby a Domácí zdravotní péče Oblastní charity Přerov se ve dnech 10. 2. a 10. 3. zúčastnili základního kurzu Bazální stimulace.

Výběrové řízení

Oblastní charita Přerov hledá pracovníka na celý úvazek:

Vedoucí a sociální pracovník Charitní pečovatelské služby

Předpokládaný nástup: od dubna 2018

Výsledky Tříkrálové sbírky 2018