Charita Přerov, Charita Kojetín

Oblastní charita Přerov

Základní informace a kontaktní údaje.

Charita Kojetín

Více informací a kontakty na adrese: www.kojetin.charita.cz

Hodina plná her - cvičení paměti

Ve čtvrtek 2. 5.2019 od 10:15 hod. Vás zveme na centrum SONUS, Palackého 17a, na cvičení paměti formou her a kvízů. Těšíme se na Vás.

Jižní Afrika

V pondělí 6. 5. 2019 od 10:15 hod. Vás zveme na centrum SONUS, Palackého 17a, pokračování vyprávění pana Bedřicha Šuby o jižní Africe. Těšíme se na Vás.

Jak jsme byli poprvé za rovníkem

V pondělí 29. 4. 2019 od 10:15 hod. Vás srdečně zveme na centrum SONUS, Palackého 17a, na vyprávění pana Bedřicha Šuby o Africe. Tentokrát pod názvem "Jak jsme byli poprvé za rovníkem." Těšíme se na Vás.

Zprávy z charity

Milí farníci,

přinášíme Vám informace z Charity Přerov. Ano, od 1. 1. 2019 již nejsme Oblastní, náš oficiální název se na přání otce arcibiskupa, našeho zřizovatele, zkrátil na Charita Přerov.

Rádi bychom poděkovali všem, kteří se zapojili do Tříkrálové sbírky, ať už jako koledníci nebo dárci. Celkem se vybralo 934 648 korun, což je opět více než v loňském roce. Prostředky budou využity na přímou pomoc lidem v nouzi a další charitní záměry.

Modlitby za charitu

Přerov, fara

Modlitby za charitu

Přerov, fara

Tříkrálová sbírka

Ráda bych Vám poděkovala za Vaši spolupráci při organizování Tříkrálové sbírky 2019. V letošním roce koledovalo v Přerově a okolních obcích celkem 164 skupinek a výtěžek činí 943 684,- . V Přerově a jeho místních částech to bylo 169 801,- Kč. Celá částka byla odeslána na sbírkový účet Charity Česká republika a po jejím přerozdělení se do Přerova vrátí 65% této částky. Výtěžek použije Charita Přerov na nákup pomůcek pro Domácí hospicovou péči, podporu služeb Charity Přerov a na přímou pomoc rodinám v nouzi.

Modlitby za charitu

Přerov, fara

Stránky

Prihlásit se k odběru Charita Přerov, Charita Kojetín