Rokytnice, Brodek, Citov

Nezvykle rušné léto v Rokytnici u Přerova

O letních měsících se říká, že jde o okurkovou sezonu. Děti mají prázdniny, zrovna jako politikové, v divadlech se nehraje a i další resorty si užívají zasloužené volno. Jinak je tomu v naší farnosti. Už od loňského roku probíhá u nás rozsáhlá oprava fary, která se střídá s úklidem. Na skládku se vyvezlo několik vleček harampádí. Kovového odpadu již bylo předáno do sběru přes 1000 kg. Poslední velká brigáda proběhla 1. srpna a již zase nastoupili zedníci k opravě štítů a komínů před kompletní rekonstrukcí střechy.

Slovo pro každého 2016

Časopis vychází jednou za měsíc na první pátky s výjimkou prázdnin, kdy je společné číslo pro červenec a srpen. Časopis je ke stažení ve formátu PDF.

Rozhovory

Milí farníci,

chtěli bychom Vám představit kněze, který od 1. července působí ve farnostech Rokytnice u Přerova, Citov a Brodek u Přerova – P. Tomáše Klíče, ThLic. Do těchto farností nastoupil po P. Pavlu Šírovi, který byl poslán na nové působiště – farností Brodek u Prostějova, Otaslavice a Želeč u Prostějova.

Citov: Zveřejnění zadávací dokumentace

ZADÁVACÍ DOKUMENTACE k veřejné zakázce malého rozsahu na stavební práce „VÝMĚNA STŘEŠNÍ KRYTINY KOSTELA CITOV“

Prihlásit se k odběru Rokytnice, Brodek, Citov