Plánujeme (Co bude)

Kavárna pro seniory: Island

Ve středu 14. 6. 2017 od 16 hod. Vás zveme na centrum SONUS, Palackého 17a, na přednášku s promítáním fotografií. O Islandu bude vyprávět paní Jaroslava Goláňová. Těšíme se na Vás.

Květná zahrada Kroměříž

V úterý 13. 6. 2017 Vás zveme na společný výlet do Květné zahrady v Kroměříži. Sraz je na autobusovém nádraží v 9:50 hod. Odjezd autobusu v 10:00 hod. ze stanoviště 12. Předpokládaný návrat 13:30 hod. Těšíme se na Vás.

Vycházka s trekingovými holemi: Žebračkou do Lýsek

V úterý 6. 6. 2017 Vás zveme na společnou vycházku Žebračkou do Lýsek a zpět. Sraz je v 10:20 hod. na centru SONUS. Těšíme se na Vás.

Jak si uchovat bystřejší mozek

V pondělí 5. 6. 2017 od 10:15 hod. Vás zveme na centrum SONUS, Palackého 17a, na přednášku paní Olgy Župkové na téma: Jak si uchovat bystřejší mozek. Po přednášce bude následovat praktické cvičení paměti. Těšíme se na Vás.

Noc kostelů

Přerov a Předmostí

Mše svatá v kapli v Dluhonicích

Dluhonice