Plánujeme (Co bude)

Vycházka: Beňov

V úterý 21. 5. 2019 zveme seniory na společnou návštěvu muzea arcibiskupa A.C. Stojana v Beňově. Odjezd je z aut. nádraží, stan. 21, v 9 hod. Předpokládaný návrat kolem 11:30 hod.

Přednáška: Londýn II. a St Albans

V pondělí 20. 5. 2019 od 10:15 hod. zveme seniory na Centrum SONUS, Palackého 17a, na pokračování přednášky Mgr. Evy Tkadlecové o Londýně. Těšíme se na Vás.

Besídka dětí z Mateřské školy

Ve čtvrtek 16. 5. 2019 od 10:15 hod. zveme všechny maminky, babičky, tetičky na Centrum SONUS, Palackého 19a, kde si pro nás děti z Církevní mateřské školy připravily vystoupení ke dni maminek. Těšíme se na Vás.

Kavárna pro seniory: Milano a Rovereto

V pondělí 15. 5. 2019 od 16 hod. Vás zveme na Centrum SONUS, Palackého 17a, na přednášku Ing. Milana Pospíšilíka o Milanu a muzeu I. světové války v Roveretu. Těšíme se na Vás.

Bosý chodníček pro děti a seniory

Milí farníci, rádi bychom na zahrádce mateřské školy vybudovali bosý smyslový chodníček pro děti z Církevní mateřské školy a seniory ze Setkávání seniorů SPOLU. Proto jsme spolu s Ivetou Frýdkovou požádali o podporu Nadaci ČSOB. Nadace nás zařadila do slosování. Abychom získali penízky na vybudování chodníčku, potřebujeme co nejvíce hlasů, které nás podpoří.

Pouť do Říma

Národní pouť 2019 se koná u příležitosti 30. výročí kanonizace sv. Anežky České a následného pádu totalitního režimu v Československu. Čeká nás bohatý duchovní i poznávací program, který vyvrcholí slavnostní mší svatou ve svatopetrské bazilice (úterý) a setkáním s papežem Františkem při generální audienci (středa). K putování po Římě za doprovodu zkušeného průvodce můžete využít základní itinerář cestovní kanceláře (viz plakáty), nebo se připojit k menší skupince s alternativním programem, který bude představen přímo na místě.

Setkání křesťanských žen

Centrum Sonus

1. svaté přijímání

Přerov, sv. Vavřinec