Pro všechny

Vánoční zpovídání - sobota 14. 12. 2019

Přerov - kostel sv. Vavřince od 8:30 do 11:00

PŘÍPRAVA BIŘMOVANCŮ V NAŠÍ FARNOSTI

„Biřmování nás vede k tomu, abychom se zasazovali o naše bližní, abychom byli schopni klást odpor zlu a měli odvahu postavit se mu, abychom byli zodpovědnými lidmi ve všech situacích, kdy jde o osud člověka, to znamená od výchovy dětí přes život v povolání až po oblasti politiky. To všechno zmůže biřmovaný člověk jen tehdy, bere-li biřmování vážně.“

(Otto Hermann Pesch)

ZPRÁVY Z CHARITY

Milí farníci,

přinášíme Vám zprávy z Charity Přerov.

Tříkrálová sbírka

Přerov a okolí

Setkání u Betléma

Přerov, sv. Vavřinec

Živý betlém

Přerov, náměstí TGM

Vánoční zpovídání v Přerově

Přerov, sv. Vavřinec 16:00 - 18:30 - budou zpovídat čtyři kněží

Koncert

Přerov, sv. Vavřinec

25 let mezi námi

Těžko bychom v naší dřevohostické farnosti hledali rodinu, do které by otec Artur Górka během svého 25 letého působení nevstoupil. Ať se jednalo o radostné události spojené se křtem narozeného dítěte nebo uzavřením sňatku, anebo o smutné chvíle rozloučení se s našimi zemřelými. Jeho každodenní život byl realizací benediktinského hesla „Modli se a pracuj“, což je zřejmé při pohledu na místní farní kostel zasvěcený sv. Havlovi, farní objekty i přilehlé okolí.

ROŠŤÁK - Leden 2019

Milí farníci,

vstupujeme do nového roku 2019. Začíná nové období, nový čas, nový úsek života, jehož obsah neznáme. Očekávání něčeho nového, neznámého vyvolává v člověku určité obavy, strach, otázky... Je to přirozené, lidské, normální. Jenže v srdcích těch, kteří o sobě tvrdí, že jsou věřící, by měly převládat jiné pocity.

Prihlásit se k odběru Pro všechny