Pro všechny

Besídka dětí z Mateřské školy

Ve čtvrtek 16. 5. 2019 od 10:15 hod. zveme všechny maminky, babičky, tetičky na Centrum SONUS, Palackého 19a, kde si pro nás děti z Církevní mateřské školy připravily vystoupení ke dni maminek. Těšíme se na Vás.

Bosý chodníček pro děti a seniory

Milí farníci, rádi bychom na zahrádce mateřské školy vybudovali bosý smyslový chodníček pro děti z Církevní mateřské školy a seniory ze Setkávání seniorů SPOLU. Proto jsme spolu s Ivetou Frýdkovou požádali o podporu Nadaci ČSOB. Nadace nás zařadila do slosování. Abychom získali penízky na vybudování chodníčku, potřebujeme co nejvíce hlasů, které nás podpoří.

Noc kostelů

Přerov

Žehnání kříže u kaple

Vinary

Mše svatá v kapli v Dluhonicích

Dluhonice

Hodová mše svatá ke sv. Janu Sarkanderovi

Újezdec

ROŠŤÁK - Leden 2019

Milí farníci,

vstupujeme do nového roku 2019. Začíná nové období, nový čas, nový úsek života, jehož obsah neznáme. Očekávání něčeho nového, neznámého vyvolává v člověku určité obavy, strach, otázky... Je to přirozené, lidské, normální. Jenže v srdcích těch, kteří o sobě tvrdí, že jsou věřící, by měly převládat jiné pocity.

Vzpomínka na srpen 1968

Když mi bylo 10 roků, bydlela jsem s rodiči v „domkách“. Byly to čtyři řady přízemních domů a každý měl svou zahrádku. Celý tento komplex domů byl ohrazen zídkou a mezi tím byly dvory. Brány ústily na cestu ke kasárnám. Cesta, která vedla od železničního podjezdu, se v místě vchodu do kasáren s branou do prvního dvora rozdělovala a vedla do Troubek, a  ta druhá do Bochoře. Mezi těmito cestami byly naše „domky“. Bylo brzy ráno 21. srpna, když se nám začalo všechno v domě otřásat, ale nebyl to známý zvuk nadzvukových letadel, ale strašný rachot na kamenité cestě.

Světec měsíce

Blahoslavený Frederik Albert

Italský kněz

Život v Duchu Svatém

Tento seminář slouží k prohloubení duchovního života skrze četbu Písma svatého a osobní modlitbu.

Katecheze a jednotlivá setkání na sebe navazují a budou pro dospělé vždy v neděli v 17 hod., pro mládež v pátek po večerní mši svaté, vždy na centru Sonus v Přerově. Délka jednotlivých setkání je cca 1,5 hodiny.

Podle počtu přihlášených a po domluvě je možné seminář sloučit v jeden termín.

Prihlásit se k odběru Pro všechny