PO STOPÁCH SV. PETRA A PAVLA

Od velikonočního jarmarku uběhlo už pěkných pár týdnů a tak nazrál čas k dalšímu setkání přerovského Misijního klubka dětí. Sešli jsme se v sobotu 1. června dopoledne v prostorách církevní mateřské školy plni energie a chuti do tvoření.

Tentokrát jsme se vydali po stopách prvních misionářů - svatého Petra a Pavla. Vyzkoušeli jsme si, jak těžké to měl sv. Pavel, když po setkání s Ježíšem oslepl, vydali jsme se se sv. Petrem na rybolov, snažili jsme se rozvázat, co bylo svázáno… Při tvoření se děti nechaly inspirovat rybářskou tématikou a barevným potiskem pro vás nazdobily krásné plátěné tašky.

Jako při každém setkání jsme se společně pomodlili za děti na celém světě, obzvláště za děti žijící v bídě, válkách a utrpení a uvědomili jsme si, že je dobré pomáhat svými schopnostmi a svým časem potřebným. O to také společně usilujeme a děkujeme všem, kteří nás v tom podporujete.

Chcete-li si s námi hrát, tvořit a tím pomáhat druhým dětem, anebo nás povzbudit v naší činnosti, můžete nám napsat na mail klubkoprerov@seznam.cz. Více informací o činnosti našeho Misijního klubka a fotek z uskutečněných akcí se můžete dozvědět na našem webu https://klubkoprerov.webnode.cz/.

Za členy Misijního klubka

Kateřina Neugebauerová

Ostatní třídění: 
Zaměření: