AKCE PRO MLÁDEŽ

Drazí mladí,

chtěla bych Vás na začátku nového školního roku všechny srdečně pozvat a povzbudit, abyste se nebáli přijít na některou z akcí animátorů a tvořit s námi společenství. Všichni to známe: kde jsou dva nebo tři v mém jménu, tam jsem já uprostřed nich. Když se nad tím zamyslíte, tak to není vůbec malý příslib. Tak ať už jste z kterékoliv farnosti našeho krásného děkanátu, nebojte se přijmout toto pozvání a opravdu přijeďte, moc rádi se s Vámi setkáme :)

Z nejbližších akcí, na kterých Vás mile rádi uvidíme, bych chtěla vypíchnout Zahajovací modlitby mládeže (6. září v 18:30 v kostele sv. Vavřince v Přerově) a Společné darování krve (11. září v 6:00 v nemocnici v Přerově). Pokud cítíš touhu se nějak zapojit v děkanátu či vlastní farnosti, pak je tu právě pro Tebe Víkendovka pro animátory (13. - 15. září v Partutovicích). A nakonec vrcholem tohoto školního roku bude Děkanátní setkání mládeže (pravděpodobně 4. dubna, zatím neznámo kde).

Všechny informace naleznete na webu https://mladezdekanatuprerov.webnode.cz/, nebo na facebookové skupině Mládež děkanátu Přerov.

Anička Štěpánová +

PS: Nemáte-li ještě na mládežnické akce ten "správný" věk (cca od 15 let), nesmutněte! Právě pro Vás jsou tady spolča - jedno pro první a druhé pro druhý stupeň ZŠ.

Ostatní třídění: 
Druhy obsahu: