Misijní klubko

Misijní klubko a zázraky

MISIJNÍ KLUBKO

Když jsme se v září roku 2017 poprvé sešli na přerovském Misijním klubku, netušili jsme, co nás čeká. Věděli jsme jen, že chceme pomáhat dětem, které nemají to štěstí a nežijí v blahobytu, který máme my. Pán Bůh nenechal náš dobrý úmysl bez požehnání a dějí se zázraky.

Zázraky viditelné, jako jsou zvyšující se částky, které jste při našich jarmarcích darovali na misijní úmysly. Při vánočním jarmarku, který proběhl třetí neděli adventní, to bylo již 11.157 Kč. Tuto finanční částku jsme zaslali na zajištění zdravotní péče dětem v misiích - ze srdce děkujeme!

Ale i mnoho zázraků, které vidět nejsou. Bůh proměňuje naše srdce kamenná a otevírá je pro potřeby trpících lidí, kteří jsou daleko, a přece tak blízko. Uvědomujeme si, že i my máme zodpovědnost.

Je krásné být u toho, když se děti učí dělat něco dobrého pro druhé děti, které vůbec neznají. Když jsou ochotné své výrobky nabídnout jako odměnu pro vás, kteří pomáháte s námi. Když chápou, že modlitba za děti, které žijí v nedostatku, je důležitá, a modlí se ji rádi.

Při tvoření zažívají děti okamžiky nadšení, ale i chvíle, kdy se nedaří a už se nikomu nic nechce. Je pro ně pak obrovským povzbuzením, když od vás slyší pochvalu, a zase se s radostí chystají na nové vyrábění. Děkujeme za vaši podporu!

Budeme moc rádi, když se k naší snaze připojí další děti se svými rodiči a rozšíří tak naše společenství. Více se o nás dozvíte na stránkách https://klubkoprerov.webnode.cz/. Kontaktovat nás můžete osobně nebo na emailové adrese: klubkoprerov@seznam.cz.

 

Další akcí, na kterou se s námi můžete těšit, je Misijní koláč, který se uskuteční pátou neděli postní, tj. 31. března, v kostele sv. Vavřince. Čekat vás budou nejen koláče a dobrůtky, ale také jarní dekorace a různá překvapení z dílny našich malých misionářů (a jejich maminek).

Mějme srdce otevřená pro zázraky!

Za Misijní klubko

Katka Neugebauerová

Ostatní třídění: 
Zaměření: 
Druhy obsahu: