V Církevní mateřské škole v Přerově začínáme

S příchodem nového školního roku Vás chceme srdečně pozdravit a seznámit s novými aktivitami, které Vám a Vašim dětem Církevní mateřská škola v Přerově nabízí: v dopoledním programu mohou děti navštěvovat kroužek „country tanců“, nebo „kouzelnou flétničku“. V odpoledních hodinách nám budou babičky a dědečkové přicházet číst pohádky a s dětmi tvořit (šít, vyšívat, háčkovat, pracovat se dřevem a jiným materiálem…).

Pro veřejnost nově nabízíme každé pondělí „Cvičení prarodičů s dětmi“ od 16 do 17 hodin, lekce jsou vhodné pro děti od 3 do 7 let.

Dále připravujeme pro veřejnost od podzimu: Zdravotní cvičení pro děti (5 - 9 let) a Cvičení maminek s batolaty
(1 - 3 roky) a Cvičení maminek s batolaty (1 - 3 roky) Bližší informace Vám poskytne lektorka paní Kateřina Neugebauerová na tel. čísle: 739 303 652. Lekce začnou v pondělí 17.žáří.

Zveme všechny rodiny, farníky a přátele na první „batůžkovou“ mši u sv. Vavřince ve středu 5. 9. 2018 v 18:30 hodin.

Další informace naleznete na webových stránkách mateřské školy. V současné době nabízíme ještě volné místo v mateřské škole od září 2018. Můžete se přihlásit u ředitelky mateřské školy.                                              Iveta Frýdková

Zaměření: 
Druhy obsahu: