Boží Bang

Milí rodiče, děti a mládežníci, konec prázdnin se blíží a naše schola Boží Bang opět rozjede svou aktivitu. V blízké době nás kromě zpěvu na mši svaté čeká soustředění, vydání CDčka i koncerty...a my bychom k tomu rádi přizvali všechny malé, velké, zkušené i nezkušené zpěváky. Na zpěvu není nic složitého a na přihlášení do scholy už vůbec ne. Stačí třeba přijít na nějakou páteční zkoušku na Sonusu od 16:00. Moc se těšíme na nové posily a přejeme krásný den :)              

Milí rodiče a především děti a mladí,

chtěla bych Vás ještě jednou pozvat do jednoho z našich společenství pro 1. nebo 2. stupeň ZŠ. Ale proč tam vlastně chodit? Tak třeba protože tam poznáte skvělé kamarády, zažijete věci, které byste jen tak nezažili, plno legrace při hrách, ale zároveň taky dostanete příležitost se hlouběji zamyslet jak nad sebou, tak nad důležitými otázkami z oblasti duchovního života a rozvíjet tak svůj vztah s Bohem.


Spolčo pro 1. stupeň ZŠ bude probíhat jako loni, tzn. před každou dětskou středeční mší svatou od 17:00 na Sonusu. Své ratolesti si můžete vyzvednout nejlépe po mši svaté, která je určena pro ně, pro děti, popř. přede mší. První setkání bude 19. září a poté každých 14 dní.

Spolčo pro 2. stupeň ZŠ se bude konat každý třetí čtvrtek v měsíci od 17:30 na Sonusu, první setkání proběhne 20. září. Je to žhavá novinka, která určitě bude stát za to!

Tak se prosím nebojte přijít, myslím, že Vám to do života může dát opravdu hodně :) Za organizátory  Anička Štěpánová

Ostatní třídění: 
Zaměření: