Den rodin v Čekyni

Dne 10. 6. 2018 se v táboře v Čekyni konal Den rodin. Možná jste si všimli, že vedení této tradiční akce se ujali z malé části i jiní lidé, hlavně šlo o „pořadatele“ této akce. Po dlouholetém pořádání Jendou Bernardem jsme se toho ujali já, Víťa a můj bratr Jirka dopomocí mnoha dalších lidí. Začátky byly opravdu krušné, všem mladým pomocníkům bylo hned jasné, že jsme v tomto oboru „zelenáči“ a trochu nezvládáme situaci, aspoň ze začátku, ale i tak si myslím, že tyto nedostatky nebyly vidět na první pohled, takže se dá říci, že trpěli jen mládežníci. A jak už jsem zmínil, akce je pořádána hlavně mládeží, tudíž vznikla komplikace nedostatku lidí z důvodů přijímaček, státnic a podobně... Sáhli jsme po lidech s touto akcí neseznámených, doplnili počet, promísili kolektiv. Jsem rád, a jak už jsem několikrát poukazoval, Den rodin závisí na několika lidech najednou. Nakonec se akce vcelku vydařila, snažili jsme se přinést několik nových her, některé staré jsme zavrhli, aby počet nebyl příliš velký, ale povedlo se nám udělat snad 15 stanovišť a výsledek byl takový, že většina dětí chodila s poloprázdným lístkem. Je škoda, že někteří přišli pozdě, tudíž některé děti nestihly vše, co jsme pro ně připravili. Účast byla poměrně hojná, zúčastnilo se 30 dětí. Počasí se naštěstí povedlo, ale tradiční kapky nás neminuly. Děkujeme všem za účast, úsměvy a výpomoc. Těšíme se na Vás snad i příští rok.                                        Vít Cekota

Ostatní třídění: 
Zaměření: 
Druhy obsahu: