Z centra Ráj

OKÉNKO Z CENTRA PRO RODINU RÁJ, se sídlem v Pavlovicích u Přerova 5

 

CHYSTÁME SE NA PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY – v pátek 16. března v podvečer dorazilo na Ráj třicet mladých vedoucích od 15 do 22 let, kteří se budou letos podílet na organizaci šesti příměstských táborů. Kromě několika zážitkových sebezkušenostních her se s nimi o důležité informace ze zázemí příprav táborů podělily Veronika Kužílková a Petra Zlámalová. Než tábory propuknou, budou mít ještě tři podobná vzdělávací setkání. Kapacita táborů byla obsazena v rekordním čase (1.tábor byl obsazen do 10 minut po spuštění přihlašování přes web), v době uzávěrky tohoto čísla už zbývá jen pár posledních míst. Volná místa jsou ale ještě na MISI – zážitkovém táboře pro mládež od 12 do 17 let, který bude na skautské základně na Dolní Bečvě v posledním prázdninovém týdnu.

 

Na VELIKONOČNÍ PLES můžete přijít v sobotu 7. dubna ve 20 hodin do KD v Pavlovicích u Přerova.

Vstupenky v předprodeji na centru nebo přes web.

 

V neděli 8. dubna od 8:55 hodin - při mši svaté bude - Slavnostní požehnání zahájení provozu nové křesťanské miniškolky LESNÍ KLUB FRANTIŠEK. Po mši svaté bude DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ v nových prostorách a na zahradě centra.

 

PROBOUZENÍ BROUČKŮ v Pavlovicích chystáme na pátek 20. dubna od 16:30 hodin. Sraz tradičně na dětském hřišti za KD. S sebou něco na opékání k táboráku a budík nebo řehtačku.

 

Další BESEDA S BYLINÁŘKOU MARTINOU bude ve čtvrtek 26. dubna od 16:30 hodin.

 

Kurz KLÍČ KE ZDRAVÝM VZTAHŮM s Pavlem Mečkovským bude probíhat v sále OÚ v Hradčanech od 18. května v čase od 16:30 do 19 hodin – 3 po sobě jdoucí pátky. Hlídání dětí bude zároveň v areálu Výletiště v Hradčanech. Už teď se můžete hlásit, kapacita je omezená.

   

 

 

Kurz MANŽELSKÉ VEČERY, bude probíhat až od poloviny dubna na Centru pro rodinu v Pavlovicích.

Přihlášky přes www.raj-pavlovice.cz nebo u H.Školoudové.

Čas bude upřesněn podle potřeb přihlášených.

 

Už teď se můžeme modlit za světové setkání rodin s papežem Františkem v Dublinu:

Centrum pro rodinu Ráj z.s., Pavlovice u Př. 5, email:raj.skoloudova@gmail.com, telefon: 731 604 120   

www.raj-pavlovice.cz                                                       Požehnané dny Velikonoc Vám přejí Petr a Hana Školoudovi

Druhy obsahu: