Výběrové řízení

Oblastní charita Přerov hledá pracovníka na celý úvazek:

Vedoucí a sociální pracovník Charitní pečovatelské služby

 

                                        Předpokládaný nástup: od dubna 2018

Náplň práce: vedení pracovního týmu (11 pracovníků), plánování a koordinace provozu služby, poskytování základního sociálního poradenství, jednání se zájemci o službu, zjišťování životní situace zájemců a sepisování smluv o poskytování služby, tvorba a aktualizace metodik střediska

 

Požadavky: vzdělání VŠ/VOŠ, sociální zaměření - odborná způsobilost k výkonu sociálního pracovníka dle § 110 odst. 4 zákona č. 108/2006 Sb., výborné organizační a komunikační schopnosti, zkušenosti s vedením týmu, odpovědnost, flexibilní přístup, schopnost samostatné i týmové práce, důslednost a rozhodnost, akceptace poslání a hodnot Charity, empatický přístup ke klientům, znalost standardů kvality sociálních služeb, ŘP skup. B, aktivní řidič

 

Nabízíme: zajímavou a kreativní práci v sociální oblasti na celý úvazek, odbornou podporu a růst (supervize, metodické vedení, stáže), další vzdělávání v oboru, zázemí stabilní organizace, 25 dnů dovolené, stravenky, pružnou pracovní dobu, mzda od 28 000,- Kč dle vzdělání a délky praxe.

Strukturovaný životopis a motivační dopis prosím zasílejte elektronicky na email:  marta.stastna@prerov.charita.cz

Farnosti/organizace: 
Druhy obsahu: