Podzimní prázdniny s Edenem

Eden ani o letošních podzimních prázdninách nezahálel a jak už je skoro tradicí, vydal se na podzimní víkendovku. Tentokrát do Potštátu, který se pro naše malé objevitele proměnil na čas od 26. do 28.října v Říši Divů. Do té jsme se nedlouho po příjezdu propadli společně s Alenkou a nestačili jsme se divit, v jakém stavu se celá říše nachází a jakou hrůzovládu tu Srdcová královna nastolila. Když tedy místní obyvatelé s Kloboučníkem a jeho věrnými společníky Tydlidumem a Tydlidýnem v čele přišli s prosbou o pomoc v boji proti zlé královně, nemohli jsme odmítnout a společně s Alenkou jsme se vydali na nelehkou cestu. Během té jsme si užili spoustu společné zábavy, využili jsme poslední chvíle podzimního sluníčka pro dovádění venku a ve chvílích, kdy jsme takové štěstí na počasí neměli, nám bylo umožněno například podívat se do místního krásného kostela Nanebevzetí Panny Marie, k jehož návštěvě jsme jako příjemný bonus dostali i krátkou prohlídku s komentářem. Na nedostatek her a jiných aktivit jsme si tak v průběhu celých tří dní rozhodně stěžovat nemohli. I tak krátkou dobu jsme dokázali využít na maximum, přičemž se lépe mezi sebou poznat, upevnit přátelství vzniklá na letním táboře a vybudovat nová. Nakonec se nám společně podařilo přes veškeré obtíže a nástrahy, které nám byly temnou magií kladeny do cesty, zlou Srdcovou královnu porazit, osvobodit Říši Divů od temnoty a strachu a v sobotu večer jsme se mohli s dobrým pocitem a spoustou krásných nových vzpomínek a zážitků vrátit zpátky k maminkám a tatínkům.

            Tereza Špalková

Ostatní třídění: 
Zaměření: 
Druhy obsahu: