Misijní klubko

DĚKUJE!

Na misijní neděli 22. října uspořádaly děti z misijního klubka misijní jarmark, na kterém nabízely vlastnoruční výrobky a také něco sladkého na zub. Děti měly radost nejen z přibývajících finančních prostředků, ale také z pochval kupujících, kterým se výrobky dětí moc líbily. Během jarmarku se vybralo krásných 7 760 korun. Všem vám, dobrovolným dárcům, mockrát děkujeme za příspěvek, který jsme prostřednictvím Papežského misijního díla dětí poslali na záchranu dětí trpících hladem. Atmosféru našeho prvního jarmarku si můžete připomenout na našich webových stránkách http://klubkoprerov.webnode.cz/.

 


PLÁNUJE...

Další plánovanou akcí přerovského Misijního klubka je pohled pro misie. Děti si vezmou do rukou pastelky a na předem předtištěné čisté pohlednice nakreslí obrázky s vánočními motivy. Ti z vás, kdo rádi posíláte vánoční pozdravy poštou, si můžete přijít vybrat originální pohledy, kterými určitě potěšíte své blízké i přátele. Pohledy vám nabídneme v neděli 10. prosince v kostele sv. Vavřince. Peníze takto získané pomohou chudým dětem v Africe.

 

PŘIJME POSILU!

Rádi mezi námi přivítáme nové členy, kteří si s námi chtějí hrát, povídat a svojí tvořivostí zmírňovat bídu druhých dětí. Příští setkání se uskuteční v sobotu 25. listopadu na Centru Sonus. Abychom zajistili dostatečné množství materiálu na tvoření, přihlaste se prosím pomocí mailu klubkoprerov@seznam.cz nebo přímo u mne.

Za všechny členy klubka               Věra Navrátilová

Ostatní třídění: 
Druhy obsahu: